Vetura në shitje Mercedes-Benz C 220

Kjo veture ka pasur 1506 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/12/2017 09:20

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 115 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

MERCEDES BENZ C 220 BLUETEC AVANGARDE 2014

Ngjyra e zeze metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE :klimatronik tre zonale , timonin sport , komandat ne tion ,
spejtesit ne timon F1 , ulset gjysem lekur , ulset elektrike dhe memory ,
ulset me ngrohje , ulset sport , navigacion GPS TV HD , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,
dritat LED para dhe mbrapa , KAMER ,zerimin BURMESTER audio ,
mbajtesin e diatances DISTRONIK , vet vozitje (AUTO PILOT) ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , me dhez pa qels (KEYLESS-GO),
vet parkim(PARK ASSIT) , touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light , LANE ASSIST ,senzorat e tejkalimit ne pasqyre (SIDE ASISST) , abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
Tel: +386 49 400 503 , +377 44 535 442

Shpërndaje tek të tjerët përmes:

Komento rreth kësaj veture: