Vetura në shitje Citroën C4 Picasso

Kjo veture ka pasur 518 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/03/2019 16:17

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1598 cm³ 191 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Citroen C4 1.6 HDI - Picasso Automatik

Citroen C4 Picasso
1.6 HDI - Automatik
KM : 191.000
Viti - 02/2009
80 KW / 109 PS

Auto Salloni Florenti
Tel ; 044 845 548 dhe Viber +383 44 845 548
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit