Vetura në shitje Mazda 2

Kjo veture ka pasur 7877 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/02/2015 14:31

16,600 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 4

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 0 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mazda 2

Mazda 2 eshte vetura e fundit e Mazda Motor Corporation qe ka zbarkuar ne tregun tone. Si cdo veture tjeter qe ne ofrojm, edhe kjo eshte veture me nje komoditet dhe ciles te vecant. Per nje afat 25-30 ditesh vetura mund te arrij ne duart e klientit tone duke u perkujdesur nga ana e perfaqesis sone per te gjitha proceduar doganore dhe transportuese.
Cdo veture e ka te paguar doganen dhe tvsh, poashtu kontrollen teknike dhe homologimin, Veturat kane nje garancion 3 vjecar dhe sherbime te garantuara nga ana jone.

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Bluetooth

  •  Dritare elektrike

  •  Airbag

  •  Alarm

  •  CD

  •  Fellne

  •  Ngjyrë metalike


Shpërndaje:

Veturat e fundit