Vetura në shitje Mercedes-Benz C 220

Kjo veture ka pasur 3972 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/04/2018 09:41

5,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2002

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 230 750 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen Mercedes C220 Avantgarde

Vetura eshte shumë e ruajtur dhe ne gjendje te shkelqyeshme, posedon dy çelësa, i ka serviset e kryera me rregull dhe vjen se bashku me goma te reja te dimrit (Sava) dhe te veres (pirelli).
Per me shume shihni fotot.
Pres bleres serioz...

Shpërndaje tek të tjerët përmes:

Komento rreth kësaj veture: