Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 1519 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/04/2018 10:23

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 195 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW TIGUAN 2.0 TDI DSG 4 MOTION LIFE 130KW / 177 PS

Ngjyra e bardhe metaike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesi AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik tre zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne tion F1 , ulset alcantara , ulset sport ,ulset me ngrohje , ulset elektrike ,
dritat LED para dhe mbrapa ,dritat BI XENON intelligent light system , i hapur lart PANORAM,
KAMER , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,vet parkim PARK ASIST , tempomat ,
bordkompjuter , Ambient LIGHT, navigacion GPS TV HD ,radio CD USB SD DVD, abs , esp , airbag , fellne , etj . FULL OPSION
Tel:+386 49 400 503 , +377 44 535 442

Shpërndaje tek të tjerët përmes:

Komento rreth kësaj veture: