Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 4829 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/04/2019 15:28

18,500 EUR
17,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 132 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A4 2.0 TDI AUTOMATIK

Shitet Audi A4 2.0 TDI AUTOMATIK MULTITRONIC
- Viti i Prodhimit 12/2012 (2 jave 2013)
- Komanda ne TImon
- Navigacion
- Senzore Shitu
- Drita Mjegulle
- 2 Pale Goma me Fellne dhe Bandashe (Dimer / Vere)
- Karriga me Nxemje
- Start / Stop System etj etj ....

Vetura nuk posedon asnje defekt dhe garantoj per km dhe per gjendjen e vetures.

+386 49 87 86 85

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit