Vetura në shitje Hummer H2

Kjo veture ka pasur 3339 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/04/2018 18:49

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2007

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Tjeter 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

HUMMER H2 6.0 LIMITED EDITION

SHITET VETURA HUMMER H3 6.0 LIMITED EDITION

044442222
049666668

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  TV

  •  Mbyllje qendrore


Shpërndaje: