Vetura në shitje Fiat 500

Kjo veture ka pasur 813 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/05/2018 08:51

5,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 141 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Pershkrimi


FIAT 500 1.3 DIZELL PANORAM FULL 2008

Shitet dhe nderrohet
Fiat 500 1.3 multijet
Viti 2008
Rks nga zvicrra
Panoram
Klimatronik
Karrika lekur sport
Full option
Gjendja perfekte
Harxhime 4.5L - 100km
Info ☏ & Viber
+383 (049) 207 526
+383 (044) 207 526
Facebook Auto Ch 👍

Shpërndaje: