Vetura në shitje Citroën C3

Kjo veture ka pasur 1189 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/12/2019 10:26

6,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 139 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

CITROEN C3 II 1.4 HDI 70

KILOMETRAZHI I GARANTUAR
REGJISTRIMI I PARE RKS 2018
EDHE 9 MUAJ REGJISTRIM VALID

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit