Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 851 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/05/2018 09:56

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 100 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI A6 3.0 BI-TDI 3*S-LINE MATRIX 235KW/320PS 2015

OPSIONE :klimatronik kater zonale , timonin sport , komandat ne tion ,shpejtesit ne timon F1 , ulset gjysem lekur , ulset elektrike dhe memory ,ulset me ngrohje, ulset sport ,navigacion GPS TV HD , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,dritat LED para dhe mbrapa ,KAMER,zerimin BOSS audio ,senzora te parkingut para dhe mbrapa , me dhez pa qels (KEYLESS-GO),vet parkim(PARK ASSIT) ,touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light , abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
www.autotrimishpk.com
Tel: +373 44 535 442 , +386 49 400 503


Shpërndaje: