Vetura në shitje Mazda CX-5

Kjo veture ka pasur 7630 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/02/2015 10:22

39,980 EUR
37,980 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Xhip/SUV 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 0 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mazda CX5, Ultimate, AT, 4x4, 2.2

Mazda CX-5 ne fillim te ketij viti ka dalur me medele e saja me te reja te nga ky model, vetura keto te cilat jane te pajisura me shume opsione plus dhe nje sistem me te avansuar elektronik, e sigurise dhe komoditetit gjate vozitjes.
Te gjitha keto mund t'i gjeni ne MAZDA CX-5 ULTIMATE 2.2, 175 KF 4X4.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit