Vetura në shitje Porsche Cayenne

Kjo veture ka pasur 5326 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 16:19:34

26,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


30,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 169 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Porsche cayenne 3.0 diesel mundesi ndrrimi me banes

Shes porsche cayenne diesel.
Vetura posedon: Start stop sistem (dhez pa qels),Nxemje ne ulese para dhe mbrapa klima tronic para dhe mbrapa,ponoram,bi xenon,ulese lekure ngjyre kafe,
Vetura eshte full ekstra.
tel:0037745567978
0037745208208
Vetura eshte e importuar nga gjermania km me garancion me liber te servisit.
Te gjitha serviset e kryera ne servis te autorizuar.
Ju lutem vetem bleres serioz.Beje ndrrim me banes ne Prishtine dhe Fushe Kosov
Postuar
nëpërmjet celularit.


Shpërndaje:

Veturat e fundit