Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 8676 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/06/2018 19:07

10,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 191 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen Golf 6

Golf VI 1.6 TDI - 2010 - Highline
Automatik DSG 7 shpejtesi
Fellne
Xenon
+ 4 goma te veres
Klimatronik 2 zonale
Tempomat
Bordkompjuter
Komanda ne timon

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  Drita mjegulle

  •  ESP

  •  Pasqyra elektrike

  •  Fellne


Shpërndaje:

Veturat e fundit