Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 7226 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:13:23

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 6 2.0 tdi per shitje, regjistrimi i parë KS!!

Vetura ka goma te reja, dhembzor dhe gjitha servisat e kryera dhe me faktura per serviset e kryera, bllokade kunder vjedhjes, kilometra te garantuara, klime, liber servisi, dy celesa, xhama te zi fabrikisht etj..

Kontakt: 049/196-287 & +38349196287 (viber)

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Bluetooth

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Mbyllje qendrore

  •  ESP

  •  CD


Shpërndaje:

Veturat e fundit