Vetura në shitje Audi S8

Kjo veture ka pasur 6408 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 09:38:13

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
5200 cm³ -

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi S8 5.2 V10

Shitet Audi S8 D3
Motori 5.2 V10 FSI 331kW / 450PS
Automatik Tiptronik me 6 shpejtesi (nderrimi i shpejtesive mund te behet edhe nga timoni)
Terheqje me 4 rrota - Quattro
Farat BiXenon me robot dhe drita anesore per kthesa
Stopa LED
Senzora te parkimit para dhe mbrapa
Kamere mbrapa
Sistem Keyless Go & Start
Fingerprint Scanner per ndezje te vetures (one touch memory)
Automated Cruise Control (ACC)
Fellne 20" me goma te reja te veres
Karrika lekure me levizje elektrike
Karrikat e para dhe mbrapa me nxemje
Klimatronik kater zonal
Interier i rralle Carbon dhe Alcantara
Sistemi i zerimit: Bose
Audi Multimedia Interface (MMI) me TV
CD Changer me 6 CD

Vetura eshte ne gjendje shume te mire e sapo servisuar
Vetura ka te gjitha pjeset origjinale dhe posedon te gjitha opsionet qe mund ti kete nje Audi S8 e kesaj serie

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit