Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 2192 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/11/2018 12:45

5,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 291 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Tjeter

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

GOLF 5

Vetura esht e regjistruar deri me 08.08.2019 , posedon interier lekur, karrika me nxemje, klim, tempomat, navigacion,radio 6CD, senzor tdritave, senzor tbrisaqve, xhama electronic, timon multifunksional,serviset e kryera qdo 8mi km ne gjendje perfekte.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: