Vetura në shitje Volkswagen Touareg

Kjo veture ka pasur 1686 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/02/2019 21:06

1 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Tjeter 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 223 100 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Kamenicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Tauareg 3.0 diesel V6, automatik

Nderrimi i mundshem me kerr ma te lire

Ngjyra e zeze metalike.
4:4
3.0
Automatik.
Diesel
Ska nevoj per investim as 1 euro.
Gjendja aktuale, thjeshte perfekte.
Vetem dy vjet ne Kosove!
Krejt kontrollat i ka pas me kohe!

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit