Vetura në shitje Skoda Superb

Kjo veture ka pasur 2532 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/11/2018 12:04

10,600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 142 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen Skoda Superb

shitet Skoda superb e ardhur nga Zvicrra qe 1muaj,E doganuar, 2.0 170 ps TDI ,motorr Common Rail, Automatik F1, posedon 3 qelsa Ka goma të veres dhe te dimrit Prodhim 2017 Me fellne R18,ka Gjama të errësuar në librezë ka te kryer Mfk servis ne zvicerr dhe me kilometra te garantuar

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit