Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 3816 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:05:45

15,400 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 195 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A4 2.0 TDI 2013 RKS Automatik

Shitet Audi A4 2.0TDI 2013 RKS
*Vetura e posa importuar prej🇨🇭🇨🇭🇨🇭
*E Doganuar Regjistrimi i par ne KS
*Servisin e Madh te posa kryer
*Me Goma te reja te veres Pirelli
*Me Goma te reja te Dimrit
*km te Garantuara 195 000
***Ekstra Posedon****
🔥Marshin Automatik👌
🔥Bord Kompjuter 👌
🔥Komanden ne Timon👌
🔥Kamer Mrapa 👌
🔥Senzora Para prapa👌
🔥Klim dy Zonale👌
🔥🖥 DVD Mrapa👌
🔥perde Ne Xhama Mrapa👌
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
**Me respektin për te xhith pres-Ndrrim me Vw Golf VII
Vetem bleres Serioz.
Tel +38345/896/866

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit