Vetura në shitje Seat Leon

Kjo veture ka pasur 2893 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:26:11

9,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 155 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Seat Leon FR 2012 Diesel 2.0 (Ndrrim)

Shitet Seat Leon Fr
Viti 2012
Diesel 2.0 125 Kw + Chip = 210 Ps
Km 156000 me liber te servisit me garancion.
Gjendje perfekte krejt servisat i ka te krym.
Full extra
Navigation,Dritat Ksenon Bi ksenon,Senzora perpara,Senzora Mbrapa,Senzora te shiut,Karrikat me nxemje,Esp dhe 4 gomat e dimrit te reja.
Qmimi 9900 euro.
Ndrrim i mundshem.
Nr kontaktues 044319669 (+38344319669).

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit