Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 2872 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/06/2019 12:13

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1997 cm³ 249 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Vw Golf VI 2.0 TDI Viti Prodhimit 10.08.2009

Vw Golf VI 2.0 TDI Viti Prodhimit 10.08.2009 Kerri posedon Tempomat Lkur Pulla Vullon Karrikat me Nxemje Senzor Parkingu Per para dhe per mas eka libren e servisit 2 Qelca ne Gjendje shume te mire teknike i posa ardhur nga Zvicrre

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  EDS

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Autopilot

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit