Vetura në shitje Ford C-Max

Kjo veture ka pasur 591 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 21:30:15

9,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 157 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Ford C-MAX 2.0 automatik me dogan

Shitet Ford C-MAX 2.0 automatik me dogan dhe homologim te paguat vetura eshte e ardhur nga zvicrra vetura posedon bordcompjuter klima tronik navigacjon tempomate park senzor kamer mbrapa sistem telefoni pulla nvollan ndizet me start stop 157000 km me liber servisi nr 044160885

Shpërndaje tek të tjerët përmes:

Komento rreth kësaj veture: