Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 2570 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 20:37:26

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 189 327 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

OPEL ASTRA 1.7

Opel Astra 1.7ECOFLEX Model i Ri ( Diesel ) Viti 2009 Vetura eshte e Sapoardhur nga Gjermania ne gjendje shum te mir shum e pastert dhe e ruajtur posedon : KlimaAutomatic Funksional , Bordkompjuter Multifunksional , Senzor Shiu , Senzor Pasqyre , ESP , ABS , Airbag , Pasqyret dhe Dritaret Elektronike dhe me Nxemje , Fellne Goma Te Reja , Alarm , Dy Qelsa , Kilometrat Te Garantuara Me Liber Servisi , etj . Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj asnje investim . PA DOGAN .
TEL 045-214-470

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje tek të tjerët përmes:

Komento rreth kësaj veture: