Vetura në shitje BMW 120

Kjo veture ka pasur 2645 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/12/2018 10:43

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 194 521 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW 120D AUTOMATIK PANORAMA-NAVIGATION-LEKUR FULL EXTRA SAPOARDHUR

BMW 120D 2.0 AUTOMATIK ( Diesel ) Fund 2008 Vetura eshte e Sapoardhur nga Gjermania posedon FULL EXTRA : KlimaAutomatic Dyzonale , Bordkompjuter Multifunksional , NAVIGACION BMW , START-STOP Sistem , PANORAM-SHIBER ( Elektronik Funskional ) , 2 qelsa KEYLESS-GO , Tempomat , Senzor Parkingu , Extra Drita LED (ne dorze te dyerve 18 LED-a te bardha ne fund te cdo dere) , Ulset Me Ngrohje Lekur EXTRA , Komanda ne Timon me Sistem Telefoni, Senzor Pasqyre , Senzor Shiu , Alarm , Garantoj per Kilometra ka edhe Liber Servisi etj . Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj asnje investim osht FULL EXTRA . PA DOGAN .

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit