Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 556 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 10:09:06

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 212 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

TOURAN 2.0 TDI DSG HIGHLINE

Vetura eshte e ardhur nga zvicrra,dogan homoligim i ka te paguara,eshte ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra.vetura me 200,000km e ka te ndruar rrypin dhomzor ne ch.
Vetura eshte e prodhuar me 30.12.2010 model 2011 dhe eshte full ekstra.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje tek të tjerët përmes:

Komento rreth kësaj veture: