Vetura në shitje Opel Meriva

Kjo veture ka pasur 149 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/04/2019 10:19

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1686 cm³ 189 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Meriva 1.7 CDTI - 2008

Opel Meriva 1.7 CDTI
Viti - 12/2008
74KW / 101PS
188.000 KM
Vetura me Dogan
Mundesi Pagese me Leasing

Auto Salloni Florenti
Tel ; 044 845 548 dhe Viber +383 44 845 548
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit