Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 1402 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/12/2018 01:02

9,600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 199 668 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 6

Shes golf 6 2.0 automatik viti i prodhimit 2009 140ps full sene kastefon me touch klimatronik dy zanale karrikat antillop goma te reja shum i rujtun si jasht dhe mrena regjistrimi i pare kosove ka regjistrim deri me 07.08.2019 km te kalume 199668 mije 2 bllokada kunder vjedhjes mund ta kontrolloni ku te doni cmimi 9700 kontakt +38344316920

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Bluetooth

  •  Dritare elektrike

  •  Xhama me ngrohje

  •  Airbag

  •  Drita mjegulle

  •  ESP

  •  Pasqyra elektrike

  •  Fellne


Shpërndaje:

Veturat e fundit