Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 597 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/12/2018 09:14

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 028 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

PASSAT 3C 2.0 TDI VITI 2008 i ARDHUR NGA ZVICRRA FULL OPSION

Passat 3C 2.0TDI HIGHLINE 6Shpejtsi RKS Motor tip te Ri Golf 6 Viti 2008 Vetura eshte ne gjendje shum te mir shum e pastert dhe e ruajtur posedon : KlimaAutomatic Dy Zonale , Bordkompjuter Multifunksional , Komanda ne Timon , Ulset Gjysem Lekur HIGHLINE me Nxemje , NAVIGACION SYSTEM VW , Tempomat , Senzor Shiu , Senzor Pasqyre , ESP , ABS , Airbag , Pasqyret dhe Dritaret Elektronike dhe me Nxemje , Goma Te Reja M+S , Alarm , Kilometrat Te Garantuara Me Liber Servisi , etj . Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj asnje investim i Ardhur nga Zvicrra Vetur Familjare mund ta kontrolloni ku te doni Regjistrim deri 2019 . Tag Gollf Pasat 3c
TEL 044-460-365

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit