Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 1345 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/06/2019 15:49

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 241 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Viti

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf VII R-Line 2.0 150PS RKS

Golf VII R-Line 2.0 150PS i ardhun nga Gjermania ne prill te 2018 Rks
Viti prodhimit 14.02.2014 Km te garantuara 241.000km i servisuar me kohe me liber servisit rrypin e ndrrum 214.000km Continental Senzora para mbrapa dhe parkpilot (parkohet vet) ACC security frenon vet Sistemi dhezjes pa qels dhe dy qelsa fabrikisht Klimatronik karrike me nxemje Dritat bi-xenon me dritë dinamike në kthesë
Jashtme R-line
Moduli i navigimit Zbuloni mediat (për sistemin audio)
Vende të pjesshme sportive me lëkurë me funksion të rehati
Sistem audio Përbërja Media (funksioni i riprodhimit MP3, radio / CD player, Bluetooth),
Paketa e biznesit Premium me lundrim
Argjendi hekurudhor i kulmit
Klimatizim me ajër të kondicionuar 2-zona
Timoni (lëkure) me multifunksione
Rims LM 7x17 (Singapor, e zezë)
Ndërfaqja e telefonit celular Comfort
AUX-IN dhe ndërfaqe USB
Dritat e mjegullës me dritë të integruar në kthesë
Paketa Park Comfort
Airbag anësor prapa
Bojë speciale Pure-White
Mbrapa me ngjyrë të errët (65%)


Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Bluetooth

  •  Senzorë parkimi

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)


Shpërndaje:

Veturat e fundit