Vetura në shitje Mercedes-Benz 220

Kjo veture ka pasur 250 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/01/2019 21:47

6,800 EUR
6,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturën Mercedes Benz C Class 220 Cdi-Avantgarde

Vetura është e klasit Avantgarde dhe është modeli Facelift i kësaj serie. Vetura posedon 110 kw apo 150 hp. Ngjyra e hirit, 5 dyer, 5 ulëse, ndërruesi automatik-tiptronik, klimateonik-dy zonale, ulëse gjysëm lëkurë, ulëset elektrike, tempomat, radio CD-origjinal, abs, esp, airbag, navigacion, dritaret elektrike. Rks edhe gjashtë muaj. Vetura është në gjendje perfekte teknike dhe vizuele.


Shpërndaje: