Vetura në shitje Opel Meriva

Kjo veture ka pasur 653 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 09:33:31

7,500 EUR
7,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 216 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

ZBRITJE ÇMIMI - Opel Meriva 1.7 CDTI Automatik - Me dogane

Shitet Opel Meriva B 1.7 CDTI 74 kW 101 PS
Vetura eshte e sapo doganuar dhe homologuar
216000 km te kaluara
Posedon liber te servisit
Automatik me 6 shpejtesi
Senzora te parkimit para dhe mbrapa
Drita te mjegulles
Klimatronik dy zonal
Karrika me nxemje
Radio ne navi te madh
Komanda ne timon
Kuke per terheqje e cila mund te hiqet (Euro Kuke)
Goma te dimrit

Çmimi zbritet nga 7500 € ne 7200 €
Ne çmim perfshihet edhe TVSH

Ne gjendje shume te mire

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit