Vetura në shitje Opel Meriva

Kjo veture ka pasur 337 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 10:57:04

7,950 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 135 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel meriva

Shes Opel Meriva automatik viti i prodhimit 2010 1.7 Cdti disel klimatronik karrikat me nxemje guma te reja dimrit me servise te rregullta rrypin dhembzor te sapo ndrruar 135000 km te sakta mund te kontrollohet ne servise te autorizum 2 qelca i àrdhur nga zvicrra regjistrimi i pare ne Kosove ka regjistrim deri me 25.07.2019 shum e rujtun si jasht dhe mrena cmimi 7950 kontakt +38344316920

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Hidraulik


Shpërndaje: