Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 296 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/03/2019 12:04

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1248 cm³ 190 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Corsa 1.3 CDTI

Opel Corsa 1.3 CDTI
Viti - 07/2008
66KW / 90PS
191.000 KM
Vetura me Dogan
Mundesi Pagese me Leasing

Auto Salloni Florenti
Tel ; 044 845 548 dhe Viber +383 44 845 548
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit