Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 567 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/02/2019 16:48

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 242 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Mitrovicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 1.9 tdi DSG Automatik UNITED i Doganuar+Homologim dhe Kontrolle teknike

Shitet vetura e tipit Golf 1.9 tdi DSG modeli UNITED i Doganuar,Homologuar dhe Kontrolle teknike

Vetura posedon Klima,Karrika me nxemje,Automatik/Tiptronik DSG,Tempomat,Board Kompjuter,Gjama te erresuar fabrikisht,Fellne alumini,Shpejtesit ne vollan modeli F1,Air bag,Abs,Servo,Esp,Senzora te parkimit,Senzora te reshjeve,Radio CD MP3,Kuken me vendosje me qels,2 Qelsa me dirigjues,Mbyllje qendrore,Hapje.Mbyllje nga largesia me dirigjues,Hapje/Mbyllje te gjamave me dirigjues nga largesia,Drita LED,Komanda ne vollan,Vollan multifunskional,Kuken e cila vendoset me qels etj etj

Kilometra origjinale 100 % te garantuara me libra te servisit si dhe dokumentacion percjelles

Nr i shasise per verifikim te kilometrave WVWZZZ1KZ8W567443

Nuk eshte i aksidentuar apo gervishtur cdo gje eshte fabrikisht

Importuar nga Gjermanija

Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike...

Nuk beje nderrime

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit