Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 1020 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 22:11:40

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 191 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Mitrovicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 7 - 2.0, v.p 2014 ne shitje me dogane & homologim

Vetura e posa ardhur me dogane & homologim, 2.0 diesel me 6 shpejtesi, 191.000 km te garantuara me liber servisi, klima-tronik, abs, navigacion, shanzher cd, senzora para dhe pas, start stop, dy celesa, ulese me nxemje etj..

Gjendja teknike dhe kilometrat mund te verifikohen ne secilin servis te autorizuar.

Kontakt: 049/196-287 & +38649196287 (viber)

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Navigacion


Shpërndaje: