Vetura në shitje Seat Leon

Kjo veture ka pasur 580 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/09/2019 22:11

9,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 160 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Seat Leon FR 2012 Diesel 2.0 Full Extra (Ndrrim)

Shitet Seat Leon Fr
Viti 2012
Diesel 2.0 125 Kw (170ps)
Km 160000 me liber te servisit me garancion.
Gjendje perfekte krejt servisat i ka kryer (Setin e motorrit te ndrruar)
Full extra
Navigation,Dritat Ksenon Bi ksenon,Senzora perpara,Senzora Mbrapa,Senzora te shiut,Karrikat me nxemje,Esp...
Qmimi 9.900 euro.

Ndrrim i mundshëm

Nr kontaktues 044319669
Viber +38344319669

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit