Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 615 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 22:11:31

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 213 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Mitrovicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 7 ne shitje 2.0 diesel, v.p 2013 me dogane & homologim!!

Vetura eshte e prodhuar ne vitin 2013, 2.0 tdi me 6 shpejtesi, e posa ardhur me dogane dhe homologim, 213.000 km te garantuara me liber servisi, shanzher cd, klima-tronik, bord-computer, navigacion, senzora para-mrapa, goma te reja, usb-aux-bluetooth, start-stop, ulese me nxemje, dy celesa etj

Vetura mund te kontrollohet per gjendje dhe kilometra ne secilin servis te autorizuar

Kontakt: +38649/624-982

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Hidraulik


Shpërndaje: