Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 3455 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 14:06:29

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A3 Sedan 2.0 tdi S-Tronic

Audi A3 Sedan
2.0 tdi 110kw 150ps
Sportbeck Model
Automatik
S-Tronic
Klim
Karika Likur
Karika me nxemje
Senzor parkim
Senzor shiu
Senzor dritave
Senzor ne pashyre
Pashyret me nxemje
Pashyret Automatik i palohen
Navi
Tempomat
Bordkompojuter
Pulla vollan
Vollan Likur
Star-Stop ne semafor mu shym
Alofellna
Tel📱
Usb 🔌
Blutof
2 pal tepija te kembve
Gjibies Fabrikish 📡
Km Garantume me Libra servis
Servis ne servis te autorizum ne Audi Gjermani
Dogan + Homologim pagum ne emrin tem
Dhe i sapo regjstrum
Gjendje tip top
4 Goma te Reja te Dimrit te sapo qitur 03.01.2019
Pres bleres serioz


Shpërndaje:

Veturat e fundit