Vetura në shitje Volkswagen Touareg

Kjo veture ka pasur 1305 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/05/2019 12:44

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
5000 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Touareg Facelift - Me Dogane

Shitet VW Touareg Facelift 5.0 V10 TDI Bi Turbo 230 kW / 313 PS
Vetura eshte e ardhur nga Zvicra e doganuar dhe homologuar
Viti i prodhimit: 2007
220000 km te kaluara
Automatik me 6 shpejtesi
Amortizimi me ajer me mundesi te ngritjes dhe uljes se vetures
Dritat Bi Xenon me levizje robot dhe drita anesore per kthesa
Drita te mjegulles
Senzora te parkimit para dhe mbrapa
Sistem Keyless per hapje dhe ndezje te vetures
Shiber
Kuke per terheqje me levizje automatike
Vetura posedon xhama te pasem te erresuar nga prodhuesi
Fellne 19 me goma te reja

Karrika lekure me levizje elektrike dhe me nxemje
Radio me Navigacion, DVD, CD Changer
Klimatronik dy zonal
Komanda ne timon
Dy celesa
Posedon librin e servisit

Vetura eshte ne gjendje shume te mire e pajisur me te gjitha opsionet qe mund ti kete nje Touareg i kesaj serie

Ne çmim perfshihet edhe TVSH

Tel: 044/49 133 332

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit