Vetura në shitje BMW 525

Kjo veture ka pasur 481 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 09:33:59

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2005

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2500 cm³ 239 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW 525D - Automatik

Shes BMW E61 525 Diesel
Automatik me 6 shpejtesi
239000 km te kaluara
Regjistrimi i dyte ne Kosove i ardhur nga Zvicra
Drita Xenon

Ne gjendje shume te mire me te gjitha serviset e kryera


Vetura posedon fellne 16" me goma te dimrit (jo keto fellne qe shihen ne foto)

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit