Vetura në shitje Ford Fiesta

Kjo veture ka pasur 132 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/01/2019 09:31

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 94 500 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Ford Fisesta Titanium 1.4 Tdci 70Ps

Ford Fisesta Titanium 1.4 Tdci 70Ps
Viti 26/09/2011
94.500 km te GARANTUARA
Full opcion
Ne gjendje jasht zakonisht e mir
Per me shum info na kontaktoni ne ☎️+38344828753
☎️+38345602836
Mund ta vizitoni ne
Bibaj Magjistralja Ferizaj - Gjilan
Auto Sallon ANESI
I SAPO DOGANUAR DHE HOMOLOGIM
PREJARDHJA NGA FRANCA 🇫🇷

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: