Vetura në shitje Citroën C3

Kjo veture ka pasur 433 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/01/2019 09:31

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Citroën C3 Airdream 1.4 Hdi 2012

Citroen C3 Airdream 1.4 Hdi 70ps
Viti 03/2012
Km 108.000 te GARANTUARA
Full opcion
Ne gjendje jasht zakonisht e mir
Per me shum info na kontaktoni ne ☎️+38344828753
☎️+38345602836
Mund ta vizitoni ne
Bibaj Magjistralja Ferizaj - Gjilan
Auto Sallon ANESI
I SAPO DOGANUAR
PREJARDHJA NGA FRANCA 🇫🇷

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: