Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 1320 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 22:00:00

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Kupe 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 240 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf VI 2.0 140ps pa dogan

Vetura eshte ne gjendje te rregullt,e ardhur nga zvicrra para dy jave,manuel(6shpejtsi)dhe posedon:drita te mjeglles,senzor para dhe mbrapa,karrikat me nxemje,AUX,SD CARD,komanda ne vollan,pasqyrat elektronike,pasqyrat me nxemje,dy qelsa, tepomat ,me liber te servisit etj.


Shpërndaje:

Veturat e fundit