Vetura në shitje Renault Kangoo

Kjo veture ka pasur 191 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/01/2019 09:31

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2017

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 19 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

RENAULT KANGO 1.5 DCI VITI 2017 19.731 KM

Qe tani Mund ta vizitoni NEW NEW RENAULT KANGO 1.5DCI VITI:24/07/2017 KW:55 Vetem me 19.731KM te garantuara PREJARDHJA NGA FRANCA 🇫🇷 ME DOGANE DHE HOMOLOGIM ☎️+38345602836 ☎️+38344828753

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  EDS

 •  Kompjuter

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: