Vetura në shitje Renault Clio

Kjo veture ka pasur 551 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/02/2019 11:27

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 159 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Renault Clio 1.5 DCI 2009

Mund ta vizitoni te qe tani te

#AUTO SALLON ANESI#

Renault Clio 1.5 DCI
Viti i prodhimit 2009
159800 km te GARANTUARA
Ngjyr hiri metalike
Vetura posedon : Clim , Board -kompjuter , ESP , ABS , AirBag , Xhama dhe Pasqyre elektronike , Cd, Radio - Komanda n'timon , Interier shum te ruajtur , Mbyllje qendrore , Drita kristal , etj
Ne gjendje jasht zakonisht te mir
Per me shum info na kontaktoni ne ☎️+38344828753
☎️+38345602836
Mund ta vizitoni ne
Bibaj Magjistralja Ferizaj - Bibaj

Auto Sallon ANESI
ME DOGAN DHE HOMOLOGIM Të Paguar
PREJARDHJA NGA FRANCA 🇫🇷
Per te gjitha makinat ne sallonin tone ,shkruani "Auto Sallon Anesi" ne katrorin kerkues

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit