Vetura në shitje Volkswagen T4

Kjo veture ka pasur 185 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 20:16:02

3,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Furgon 1992

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 6+

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Podujevë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Kombi WT4 transporter 2.4 Disel

* Viti i prodhimit 1992
* Regjistrim deri me 20.03.2019
* Një pronar i vetëm në Kosovë
* Fellne dhe goma dimri
* Mbrenda shume komod
* Muzik- USB,QIP dhe AUX
* 8+1 ulese
* Kukë për tërheqje
* Dy çelsa
* Te gjitha pajisjet percjellse për qarkullim
* Në gjendje shume të mirë

Nr.kontaktues: 045669807

Mund te kontaktoni ne Viber dhe Whatssap.

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Fellne

  •  Interior lëkure

  •  Rimorkiator

  •  Ngjyrë metalike


Shpërndaje: