Vetura në shitje Mercedes-Benz A 150

Kjo veture ka pasur 659 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/02/2019 09:50

4,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 120 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Genci

  • Prishtinë
  • +37744114480 049271110

MERCEDES A 150 BENZIN AUTOMATIK 2007

Clim
Abs
Esp
4 goma m+s
1 vit rks
Komanda ne timon
Lekur
Rafio cd
Senzor prakingu para dhe mrapa


Shpërndaje:

Veturat e fundit