Vetura në shitje Mercedes-Benz B 180

Kjo veture ka pasur 796 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/07/2019 16:47

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1796 cm³ 166 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes A 180 CDI

Mercedes A 180 CDI -
Viti - 10/2012
80 KW / 108 PS
Automatik
166.000 KM
Vetura me Dogan ( IM7 ) - Germany

Auto Salloni Florenti
Tel ; 044 845 548 dhe Viber +383 44 845 548
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit