Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 336 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/05/2019 17:44

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1985 cm³ 191 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Golf 7 2.0 TDI - GTD

VW Golf 7 2.0 TDI - GTD
Viti - 12/2013
135 KW / 184 PS
Vetura me Dogan ( IM7 ) - Germany

Auto Salloni Florenti
Tel ; 044 845 548 dhe Viber +383 44 845 548
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit