Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 1484 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/01/2019 20:49

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 170 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

TOURAN 2.0 TDI HIGHLINE 7 ULSE NGA ZVICRA

Shes Touran 2.0 tdi highline
Nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭
Pa Dogan
Me servise me rregulle gjithemone
Rrypin dhembzor te ndrruar me 110mij km
Km 170mij me liber servisi me garancion 100%
Eshte pa asnje investim
Extra i mire Tip Top

POSEDON:

KLIMATRONIC
BORDECOMPUTER
TEMPOMAT
DVDPLAYER
AUX
USB
BLUETOOTH
KARRIKAT ME NXEMJE
TIMONIN ME PULLE
AUTOSENZOR PARIKUNGU
DSG TIP TRONIC +-
7 ULSE
ABS
ESP
PASQYRET I PALOHEN
PASQYRET MODELIT TE RI
PASQYRET ME NXEMJE
GJAMAT COLOR FABRIKISHTE
DRITAT AUTO
DRITAT XENON BI XENON ME LEVIZJE
HALLOGENKA
SENZORA PARKINGU PARA
SENZORA PARKINGU MBRAPA
LLAJSNE CHROM
FELLGA ORIGJINALE MODELIT TE RI
ME GOMA PIRELLI
FULLE EXTRA

PRES BLERES SERIOZ
Viber+38344406087


Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit